Dzisiaj jest -                        Imieniny -
Dar Serca
NFZ
Leki 75+
Oddziały NFZ
Archiwum

Eksperci ostrzegają przed tanim i zabójczym środkiem odurzającym, pochodzącym z Rosji specyfikiem, znanym pod nazwą „krokodyl”. Inne jego określenia to „mołodiec” czy „ruska heroina”. Narkotyk zalewa rosyjski rynek, przestrzegają przed nim także policjanci z Rosji.

Problem narkotyków w szkołach narasta z roku na rok. Już co czwarty gimnazjalista oraz co trzeci uczeń liceum i technikum chce sięgać po narkotyki. Tak wynika z badań przeprowadzonych w opolskich szkołach.

Czytaj dalej

Posiadanie nawet niewielkiej ilości substancji odurzających lub psychotropowych na własny użytek należy uznać za posiadanie, które jest zabronione – orzekł Sąd Najwyższy.

Czytaj dalej

Już od soboty za produkcję, sprzedaż, a także bezpłatne udostępnianie dopalaczy w Polsce grozić będzie
kara od 20 tys. do miliona złotych. Nielegalny handel niebezpiecznymi używkami, kwitnie jednak
w internecie.

Czytaj dalej

Prezydent Bronisław Komorowski oraz marszałkowie Sejmu i Senatu podczas wtorkowego spotkania
z premierem Donaldem Tuskiem poparli inicjatywę rządu zmierzającą do szybkiego zaostrzenia przepisów dotyczących dopalaczy.

Czytaj dalej

20-letnia dziewczyna i 19-letni chłopak trafili do podkarpackich szpitali po zażyciu dopalaczy. Ich życiu nie grozi niebezpieczeństwo – poinformował PAP w niedzielę rzecznik podkarpackiej policji podkom. Paweł Międlar.

Czytaj dalej

797 sklepów sprzedających tzw. dopalacze zostało zamkniętych w sobotę na terenie całego kraju. Sanepid skontrolował 1645 miejsc, w których sprzedawane są „dopalacze”. Inspektorzy zabezpieczali produkty, które mogą być szkodliwe dla zdrowia. W akcji uczestniczyło kilkuset inspektorów sanitarnych i około trzech tysięcy policjantów.

Czytaj dalej+26
°
C

+27°
+15°

Piotrków Trybunalski
Poniedziałek, 20

Wtorek
+18° +10°
Środa
+21° +10°
Czwartek
+23° +13°
Piątek
+26° +14°
Sobota
+27° +15°
Niedziela
+27° +15°
Prognoza 7-dniowa

Dar Serca
Reklama
Użytkownicy Online
eAMAZONKI.pl

mp3