Dzisiaj jest -                        Imieniny -
Dar Serca
NFZ
Leki 75+
Oddziały NFZ
Archiwum

Wprowadzenie urlopów ojcowskich i wydłużenie macierzyńskich nie spowodowało baby boomu. Wręcz przeciwnie ? liczba urodzeń w Polsce spada. Nie zmieni się to, jeśli młodzi będą pracować na tymczasowych kontraktach i nie otrzymają wsparcia w opiece nad dziećmi.

Czytaj dalej

Świadczenie z tytułu opieki nie będzie poprzedzone wywiadem.

Czytaj dalej

Według zamysłów resortu edukacji od 2014 r. czterolatki będą miały zagwarantowane prawo uczęszczania do przedszkoli, jakie już teraz mają pięciolatki ? dowiedział się ?DGP?. Gminy musiałyby im obowiązkowo zapewnić miejsce w przedszkolach.

Czytaj dalej

Rodzice bez etatu nie mają szans na miejsce dla dzieci w publicznym przedszkolu. Czy można im pomóc? W niektórych miastach się udaje.

Czytaj dalej

Gminy muszą wydać nowe uchwały w sprawie opłat za pobyt dzieci w przedszkolach. Przy okazji dostosowania ich do nowych przepisów samorządy zamierzają podwyższyć dotychczasowe.

Czytaj dalej

Jak przestawić zmywarkę, by pobierała mniej płynu? Kupić papier toaletowy, czy bardziej potrzebne są papierowe ręczniki? Jak zmniejszyć zużycie kredek? Takie pytania zadają sobie właśnie dyrektorzy krakowskich przedszkoli, kiedy widzą tegoroczne budżety.

Czytaj dalej

Gminy muszą w tym roku przyjąć wszystkie pięciolatki i sześciolatki do przedszkoli. Dla młodszych
dzieci zabraknie miejsc lub będą chodzić do oddalonych przedszkoli zastępczych.

Czytaj dalej+26
°
C

+27°
+15°

Piotrków Trybunalski
Poniedziałek, 20

Wtorek
+18° +10°
Środa
+21° +10°
Czwartek
+23° +13°
Piątek
+26° +14°
Sobota
+27° +15°
Niedziela
+27° +15°
Prognoza 7-dniowa

Dar Serca
Reklama
Użytkownicy Online
eAMAZONKI.pl

mp3