Dzisiaj jest -                        Imieniny -
Dar Serca
Mapa Koronawirusa
Szczepienia
NFZ
Leki 75+
Oddziały NFZ
Archiwum

W ekstremalnych sytuacjach państwo nie może osobie ciężko i nieuleczalnie chorej odmówić dostępu do farmaceutyku, który zapewni bezbolesne samobójstwo – orzekł Federalny Sąd Administracyjny w Lipsku.
czytaj

Lekarz zgodnie z prawem pomógł w Belgii umrzeć nieuleczalnie choremu 17-latkowi, korzystając po raz pierwszy z przyjętych w 2014 roku przepisów umożliwiających taką eutanazję bez ograniczeń wiekowych
– poinformował w sobotę krajowy komitet ds. kontroli eutanazji.
czytaj

Sąd rodzinny w Perth rozstrzygnął spór pomiędzy szpitalem a rodzicami 6-latka chorego na nowotwór. Rodzice domagali się, by lekarze przerwali leczenie i pozwolili dziecku umrzeć. Jaki werdykt wydał sędzia?
czytaj

W Kanadzie od piątku obowiązuje ustawa o wspomaganym medycznie samobójstwie, przyjęta tego dnia przez Senat i podpisana przez gubernatora generalnego. Przedstawiciele rządu zapowiedzieli już prace
nad możliwymi modyfikacjami nowego prawa.
czytaj

Śmierć na życzenie w BBC. Wstrząsający film dokumentalny, na którym człowiek cierpiący na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne wypija truciznę i umiera na oczach żony, otworzył na nowo brytyjską debatę na temat eutanazji.

Czytaj dalej

Chirurg, który przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca w Wielkiej Brytanii jest jak dotąd najsłynniejszym lekarzem, który przyłączył się do kampanii na rzecz prawa do śmierci.

Czytaj dalejBezpłatna Infolinia NFZ
Pogoda
booked.net
XV Spartakiada Amazonek
Dar Serca
Reklama
Użytkownicy Online
eAMAZONKI.pl

mp3