Dzisiaj jest -                        Imieniny -
Dar Serca
NFZ
Leki 75+
Oddziały NFZ
Archiwum

W ekstremalnych sytuacjach państwo nie może osobie ciężko i nieuleczalnie chorej odmówić dostępu do farmaceutyku, który zapewni bezbolesne samobójstwo – orzekł Federalny Sąd Administracyjny w Lipsku.
czytaj

Lekarz zgodnie z prawem pomógł w Belgii umrzeć nieuleczalnie choremu 17-latkowi, korzystając po raz pierwszy z przyjętych w 2014 roku przepisów umożliwiających taką eutanazję bez ograniczeń wiekowych
– poinformował w sobotę krajowy komitet ds. kontroli eutanazji.
czytaj

Sąd rodzinny w Perth rozstrzygnął spór pomiędzy szpitalem a rodzicami 6-latka chorego na nowotwór. Rodzice domagali się, by lekarze przerwali leczenie i pozwolili dziecku umrzeć. Jaki werdykt wydał sędzia?
czytaj

W Kanadzie od piątku obowiązuje ustawa o wspomaganym medycznie samobójstwie, przyjęta tego dnia przez Senat i podpisana przez gubernatora generalnego. Przedstawiciele rządu zapowiedzieli już prace
nad możliwymi modyfikacjami nowego prawa.
czytaj

Śmierć na życzenie w BBC. Wstrząsający film dokumentalny, na którym człowiek cierpiący na nieuleczalne stwardnienie zanikowe boczne wypija truciznę i umiera na oczach żony, otworzył na nowo brytyjską debatę na temat eutanazji.

Czytaj dalej

Chirurg, który przeprowadził pierwszy udany przeszczep serca w Wielkiej Brytanii jest jak dotąd najsłynniejszym lekarzem, który przyłączył się do kampanii na rzecz prawa do śmierci.

Czytaj dalej+26
°
C

+27°
+15°

Piotrków Trybunalski
Poniedziałek, 20

Wtorek
+18° +10°
Środa
+21° +10°
Czwartek
+23° +13°
Piątek
+26° +14°
Sobota
+27° +15°
Niedziela
+27° +15°
Prognoza 7-dniowa

Dar Serca
Reklama
Użytkownicy Online
eAMAZONKI.pl

mp3